Comtesys Logo
Kde nás najdete
COMTESYS, spol. s r.o.
Pod Pramenem 1633/3
140 00 Praha 4
tel.: +420 241 091 260
fax.: +420 241 091 261
info@comtesys.cz

Kdo jsme?

Společnost COMTESYS, spol. s r.o. byla založena již v roce 2001 a za dobu svého působení jsme nasbírali širokou škálu zkušeností, které z nás činí spolehlivého partnera v oblasti dodávání komplexních ICT řešení.

Vnímáme informační technologie jako nástroj k dosažení stanovených cílů, proto se snažíme přinášet jak našim stávajícím, tak i budoucím zákazníkům ucelená řešení postavená na přátelské komunikaci s našimi odborníky. Naším cílem je vyhovět Vašim potřebám v co nejkratším čase a při vynaložení co nejmenších nákladů.

Uvědomujeme si, že moderní technologie se v sobě snaží skloubit software v návaznosti na moderní hardware a platformy umožňující nenáročnou údržbu zařízení. Proto spolupracujeme se špičkovými partnery v oblasti virtualizace, bezpečnosti a zálohování dat a nastavování interních pravidel chování uživatelů.

Ucelené portfolio poskytovaných služeb nám umožňuje dodávat efektivní softwarové a hardwarové řešení, které našim zákazníkům přináší technicky, bezpečnostně i nákladově efektivnější možnosti v oblasti ICT.

Nechceme, abyste nás viděli jen jako dodavatele, ale především jako dlouhodobého partnera v oblasti informačních technologií, který dobře rozumí Vašim potřebám. Přinášíme našim zákazníkům profesionální přístup zahrnující prvotní analýzu v oblasti výběru vhodného řešení projektu, následně vlastní dodávku, instalaci a nezbytnou zákaznickou i technickou podporu.

Náš tým se těší na společnou tvorbu Vašich budoucích projektů.

Firemní prostory
Comtesys, spol. s r.o.