Comtesys Logo

Sentry

Pro mnoho organizací, ať již soukromých společností nebo subjektů veřejné správy, je důležité mít k dispozici nástroj, který by jim umožňoval regulovat vjezd nebo parkování na určitém vymezeném území. Může se jednat o vjezd či parkování uvnitř určitého objektu nebo např. na určitém vymezeném území obce. Nejjednodušším způsobem, jak dosáhnout tohoto cíle je zavedení systému speciálních karet opravňujících ke vjezdu nebo parkování na vymezeném území.

Námi dodávaná aplikace slouží k vydávání a evidenci karet opravňujících jejich držitele/konkrétní vozidlo k vjezdu do kontrolovaného objektu a k vydávání a evidenci parkovacích karet. Administrovat lze seznam uživatelů i seznam vozidel. V celém obsahu lze pohodlně vyhledávat fulltextem a samozřejmostí je schvalovací workflow, které zabezpečuje, že každá karta bude vydána pouze na základě rozhodnutí k tomu oprávněné osoby. Aplikace tak např. neumožní tisk karty, pokud není schválena.

K uživatelskému komfortu dále přispívá možnost napojení na organizační strukturu a pochopitelně i možnost implementace vlastních šablon karet. Aplikace může sloužit také jako nadstavba nad vjezdovými systémy se závorami a kamerovými systémy.

Obrázky z aplikace
Comtesys, spol. s r.o.