Comtesys Logo

Bezpečnostní řešení

Produkty pro zabezpečení sítě, perimetru a koncových zařízení od předních výrobců bezpečnostních HW a SW.

Check Point

Přední světová firma dodávající na trh více jak deset let špičkové bezpečnostní technologie ve formě HW i SW a to jak ve formě UTM, ale také jako enterprise škálovatelná řešení. Produkty jsou vhodné od malých společností s minimem IT vybavení, tak pro velké společnosti s vysokými nároky na dostupnost a bezpečnost. Vybrané produkty:

 • Security Gateway a Management – Bezpečnostní brány na bázi unifikovaného a zabezpečeného operačního systému GAIA, obsahujícím nativní podporu IPv6 bezpečnosti, pro HW appliance, open servery a virtuální prostředí.
 • Security Gateway Software Blades – nezávislé bezpečnostní moduly pro bezpečnostní brány, které kombinováním vytvoří řešení na míru, moduly řeší Firewall, IPSec VPN, IPS, Application Control, URL Filtering, Anti-Bot, Antivirus, Identity Awarenes, DLP, Web = - Security, Anti-Spam, Advanced Networking, Acceleration & Clustering, VoIP, Mobile Access, Endpoint Security.
 • Security Management Blades – nezávislé a flexibilní moduly pro správu bezpečnosti řeší Compliance, Network Policy, Endpoint Policy, Logging & Status, SmartWorflow, Monitoring, Management Portal, User Directory, SmartReporter, SmartEvent, Multi-Domain Security.
 • Endpoint Security – obsahuje produkty Full Disk Encryption, Media Encryption, AntiMalware & Program Control, Firewall & Compliance Check, Remote Access VPN.

Websense

Jedna z prvních společností na světě zabývající se webovou bezpečností, která dále rozšířila portfolio produktů i na datovou a emailovou bezpečnost. Websense klade důraz na jednotnou správu a reportování pomocí TRITON Unified Security Center konzole, provázanost produktů a enterprise škálovatelnost s možností provozování jako hostované služby. Vybrané produkty:

 • Web Security – Webová bezpečnost pro lokální i vzdálené uživatele zahrnující DLP, realtime analýzu hrozeb, souborový Sandboxing, konzoli pro přehled o pokročilých hrozbách, světová datacenta, URL filtering, Video Control, Social Web Control, pokročilá kontrola aplikací.
 • Email Security – Emailová bezpečnost na bázi HW nebo virtuální appliance a hostované řešení, zahrnující DLP, realtime analýzu hrozeb, URL Sandboxing, File Sandboxing, Antimalware, AntiSpam, analýzu obrázků, enkrypci emailů.
 • Data Security – Datová bezpečnost na úrovni sítě (data v pohybu), na úrovni file a DB serverů (uložená data) a na úrovni uživatele (data na koncovém zařízení). Obsahuje více než 1700 politik a vzorů pro ochranu citlivých informací, obsahuje více jak 1100 předdefinovaných klasifikátorů obsahu pro identifikaci citlivých dat.

Trend Micro

Leader na trhu bezpečností a inovátor ve světě zabezpečení virtualizace. Dodává produkty pro jednotlivé uživatele, malé a střední podniky nebo Enterprise řešení. Většinu produktů nabízí i jako hostované řešení. Vybrané produkty:

 • Worry-Free Bussines Security – Kompletní bezpečnostní řešení do malých až středních organizací, který zajistí ochranu koncových bodů a ochranu emailů s možností hostování u Trend Micro.
 • Enterprise Security for Gateways – ochrana webové a emailové komunikace na perimetru sítí na Enterprise úrovni bezpečnosti a škálovatelnosti, řešení je možno provozovat jak na HW, tak ve virtuálním prostředí.
 • Enterprise Security for Endpoints – ochrana koncových zařízení a serverů před hrozbami, produkty podporují provoz ve virtuálním prostředí.
 • Deep Security – Jeden z prvních a nejpokročilejších bezpečnostních balíků pro virtuální prostředí VMware, využívající nejnovější způsoby integrace bezpečnostních produktů přes Hypervizor.
Obrázky
Comtesys, spol. s r.o.