Comtesys Logo

Kolaborační řešení

Infrastruktura serverů a aplikací zajišťující spolupráci uživatelů v rámci společnosti i externě. Obecně se jedná o sdílená prostředí pro emaily, kalendáře, úkoly, knihovny dokumentů, seznamy, které jsou dostupné odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení.

Microsoft

Microsoft je dlouhodobě nejrozšířenějším dodavatelem SW pro spolupráci uživatelů v interní síti, nově pak i mimo interní sítě a taktéž jako hostovaná služba. Vybrané produkty:

  • Exchange – Intuitivní prostředí pro emailovou poštu z mnoha různých zařízení, včetně dotykových. Umožňuje spolupráci uživatelů a týmu na projektech díky sdílení obsahu jako jsou úkoly, kalendáře, kontakty a skupinové emaily.
  • Sharepoint – Sdílení vlastního obsahu, z kterékoliv aplikace Office je možno publikovat obsah na SharePointu a sdílet ho s lidmi ze společnosti i externě. Týmové weby umožňují práci na projektech a pomocí funkcí pro sociální sítě budou vždy všichni vědět, na čem kolegové pracují. Sharepoint je nově dostupný i z mobilních zařízení pro sdílení dokumentů na cestách.
  • Office 365 – Předplatné kancelářského balíku spolu s hostovanými verzemi serverů Exchange, SharePoint a Lync, pro začínající firmy i společnosti hledající možnost provozu IT z cloudu s flexibilními možnostmi nasazení a platby.
Obrázky
Comtesys, spol. s r.o.